רייקי

הרייקי הוא שיטת ריפוי טיבטית עתיקת יומין שהתגלתה מחדש בכ150 השנים האחרונות ע"י ד"ר מיקאו אוסוי והועברה בשושלת ארוכה ורוחבית לאורך השנים. כיום עוסקים בשיטה מליוני אנשים ברחבי העולם.
משמעות המילה רייקי היא- אנרגית חיים אוניברסלית. Rei – אוניברסלית. Ki -אנרגית חיים.
על אנרגית החיים ki כפי שאנו קוראים לה ברייקי, מדובר רבות גם בפילוסופיות ותרבויות אחרות; הצ'י הסיני, הפראנה ההודית, הקה המצרי, היסוד אצל היהודים הקבליים ובאסכולות מדעיות- האורגון של ד"ר ויליאם רייך, הכוח המרפא של הטבע עפ"י היפוקרטס ועוד.

למעשה, כולם מדברים על אותו הדבר, אותה אנרגית חיים שמחייה את גופנו ותודעתנו לאורך כל השנים על פני האדמה. אותה אנרגיה שממשיכה לקיים את הטבע, אותה אנרגיה מרוממת ומרפאה שכל אדם זקוק לה כדי להרגיש טוב בגופו, כדי לשמור על אופטימיות ושמחת חיים, אותה אנרגיה שבתרבות המערבית הטכנולוגית וה"מתקדמת" שלנו די חסרה…

מהות הרייקי היא פשטות. מהות הרייקי היא שקט פנימי. מהות הרייקי הויא ריפוי ברמה העמוקה ביותר של תאי הוויתנו. כמטופלי רייקי ו/או מטפלי רייקי, משהבנו זאת, הגענו לנחלה.

זהו כלי עצמתי לאין שעור לרפוי מגוון בעיות ממגוון תחומי חיים. זהו כלי אשר לו רכשת לך אותו הוא יאפשר לך המנעות, תמיכה וטיפול עמוקים ומציאותיים בכל התחומים.